2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Transporturi si servicii auto - Bucuresti
  7. Transporturi si servicii auto - Sectorul 3
Postat 22 aprilie 2024

Tinichigiu & vops auto, Irlanda, 2800-3200eur/luna, cazare disponibila

Salariu

2 800 - 3 200 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Pentru una dintre cele mai mari retele de centre de reparatii auto din Irlanda, recrutam tinichigii cu minimum 2-3 ani experienta in domeniu.

Limba engleza reprezinta un avantaj!

Cazare disponibila gratuit in primele 3 luni!

Responsabilități:

  • Repararea masinilor avariate in accident, pe contract de asigurare;

  • Experienta in chituirea, mascarea, slefuirea componentelor caroseriei;

  • Cunoasterea etapelor necesare reparatiei elementelor de caroserie si capacitatea de a le executa la un standard inalt;

  • Demontarea, repararea, montarea si ajustarea elementelor caroseriei avariate in urma accidentelor.

Cerințe:

  • Minimum 2-3 ani de experiență pe poziția de tinichigiu auto.

  • Nivel limba engleză incepator

  • Persoana eficienta, abilități excelente de organizare

  • Livrarea în mod constant a unor rezultate de înaltă calitate.

  • Cunoștințele de operare calculator constituie un avantaj

Beneficii:

  • Salariu incepand de la 2800 eur/luna (net)

  • Contract de munca direct cu angajatorul, pozitie full time, perioada nedeterminata

  • Program de lucru de 40 h/sapt, luni-vineri

  • Cazare pusa la dispozitie de angajator (camera single).

  • Program de formare, dezvoltare și progres în carieră

  • Suport la întocmirea documentelor necesare pentru a lucra în Irlanda

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 251907156