2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 6
Resurse Umane
Postat Azi la 06:01

TEDI angajeaza Lucrator comercial - Zona Militari

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Descriere

Principalele responsabilități:

  • Activități de casierie și de vânzări

  • Asamblarea și pregătirea produselor pentru vânzare

  • Aranjarea produselor pe rafturi

  • Răspunderea de rezolvarea problemelor și de satisfacerea cerințelor clientului

  • Activități de inlocuire a şefului de magazin, în caz de absență

Candidatul ideal:

  • Studii medii finalizate

  • Experiență în domeniul comerțului/vânzărilor, reprezintă un avantaj

  • Amabilitate și orientare către clienți

  • Abilități de comunicare atât cu echipa cât și cu clienții

Oferta noastră:

  • Pachet salarial atractiv

  • Program flexibil

  • Mediu de lucru plăcut, sigur și motivant

  • Școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente

  • Tichete de masa

Veți avea parte de o școlarizare complexă în cadrul unei echipe motivate și competente. Ca și companie în plină expansiune, vă asigurăm un job stabil și posibilități de dezvoltare. La noi veți avea parte de o activitate  dinamică. Vă asigurăm un sistem de salarizare atractiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 258458506