2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Galati
  6. Operatori masini - Tecuci
Postat 24 aprilie 2024

SYMMETRICA Doaga angajeaza stivuitoristi

Localizare

Tecuci

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul ideal:

• Autorizatie ISCIR de operare a stivuitorului;

• Atenție la detalii, lucru în echipă, îndemânare, precizie, rigurozitate;

• Responsabilitate, corectitudine, capacitate de lucru în condiții de stres, echilibru și stăpânire de sine;

• Abilitati bune de comunicare;

• Dorinta si preocupare de implinire profesionala si perfectionare;

• Disponibilitate de a lucra in schimburi, inclusiv pe timpul noptii.

Experienta – minim 1 an intr-o pozitie similara

Descrierea jobului:

• Încărcarea/ stivuirea/ descărcarea în condiții optime de siguranță a mărfurilor/ paleților.

• Organizarea depozitului de produse finite conform instrucțiunilor de lucru și/ sau indicațiilor gestionarului de produse finite.

• Operarea motostuvuitorului în condiţii de siguranţă şi eficienţă, în conformitate cu specificaţiile acestuia şi/ sau procedurile companiei.

Salarii pe masura efortului depus.

Punctul de lucru se afla la punctul de lucru din Doaga.

Localitate

Tecuci,

Galati

Galati, Tecuci
ID: 250659932