2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bacau
  6. Transport marfa - intern - Bacau
Pambac
Postat 18 aprilie 2024

Sofer Profesionist ( ctg. C+E ) – transfer

Localizare

Bacau

Full time

Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Candidatul Ideal

- Permis de conducere categoriile C și E;

- Card tahograf;

- Certificat de competență profesională (atestat transport marfă).

Descrierea jobului

- Asigurarea transportului materiilor prime și a produselor finite între diverse secții ale societății;

- Buna comunicare cu dispeceratul de transport;

- Asigurarea bunei funcționări a mijlocului de transport.

Descrierea companiei

S.C. PAMBAC S.A. este unul din principalii producători naționali din domeniul morărit - panificație, lider pe piața de paste făinoase și deținător al brandurilor Pambac, Grania, Casa D'or și Ciao Pasta.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 251819054