2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Sibiu
  6. Transport marfa - intern - Sibiu
Postat 03 mai 2024

Șofer cat.B, SIBIU

Salariu

2 000 - 8 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 40558058

ALIA Fleet este o flotă națională de transport alternativ în care oferim și cerem RESPECT. Avem o gamă largă de BENEFICII și solicităm SERIOZITATE maximă șoferilor noștri. Dacă îți dorești să ai un job cu câștiguri peste medie, într-un mediu de lucru CORECT, aplică acum la oferta noastră!

Cerințe:

  • vârsta minimă: 21 ani;

  • permis conducere cat. B de minim 2 ani;

  • atestat transport alternativ sau dosar complet (vă asigurăm asistență dacă nu-l aveți);

Condiții:

  • plata se face săptămânal, numerar și/sau în cont;

  • angajare cu contract de muncă, PFA sau SRL, la alegere;

  • cel mai flexibil program, fiecare șofer decide cât și când lucrează, fără restricții;

Responsabilități:

  • efectuarea de curse tip taxi, conform aplicațiilor Uber, Bolt;

  • comportament corect și civilizat, aspect curat al mașinii și șoferului;

  • Dacă ai deja experiență în acest domeniu, avem pregătite beneficii suplimentare pentru tine, care te vor ajuta să câștigi mai mult. Contactează-ne acum și află.

Colaborare:

  • Contract de muncă full time sau part time;

  • Salariu fix sau comision;

  • Acceptăm pe cei care au deja SRL sau PFA și acordăm subvenție pentru cei care vor să-și înființeze PJ;

  • Dacă un șofer are deja cont făcut, suportăm taxele de transfer;

  • COMISION 0% PENTRU CEI CARE lucrează pe autoturisme la rămânere

Trimite pe whatsapp la 07************38 copie după CI și PERMIS și te contactăm noi pentru detalii.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 250450155