2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Bucuresti - Ilfov
  6. Specialist Marketing - Bucuresti
  7. Specialist Marketing - Sectorul 2
Postat 22 mai 2024

Social Media Manager & Specialist Marketing

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Descriere

Responsabilități și cerințe:

Cautăm un Social Media Manager pasionat de marketing și inteligența artificială, care dorește să devină un expert în utilizarea acestor unelte. Acesta va fi responsabil pentru dezvoltarea și implementarea strategiilor de social media pentru a crește prezența online a companiilor noastre: Ascutzit.ro - atelier de ascuțit instrumente profesionale și PodoCliniq - clinică de podologie. Se lucrează la locatie: (sectorul 2 București) in zona doamna Ghica - Colentina.

Cerințe:

Experiență în social media management

Abilități excelente de editare video/foto și creare de grafică cel puțin în Canva

Cunoștințe avansate despre tendințele și tehnologiile actuale în social media

Capacitatea de a crea conținut captivant și atractiv pentru diferite platforme de social media

Experiență în dezvoltarea și implementarea de campanii de social media pentru creșterea prezenței online a companiilor noastre

Cunoști facebook si google ads.

Bineinteles ca trebuie sa ai pasiune pentru marketing

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un start-up în plină dezvoltare și de a avansa rapid în cadrul companiei. Vei colabora cuo agenție de marrketing si vei avea posibilitatea să îți angajezi un asistent

Un mediu de lucru dinamic, cu o cultură progresistă și o echipă tânără și dinamică.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 249772370