2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 14 iunie 2024

Simigeria PETRU IAȘI angajează Șef de Tură /Adjunct punct de lucru

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Căutăm personal pentru postul de Șef Tură /Adjunct, cu minimum de experiență în managerieria unui punct de lucru în domeniul alimentar.

De ce ești un candidat potrivit pentru noi?

  • ești o persoană orientată spre succes;

  • depășești cu ușurință situațiile stresante;

  • ai experiență în coordonarea unei echipe;

  • ai experiență pe un post similar;

  • excelente abilități de comunicare și lucru în echipă.

Care vor fi atribuțiile tale?

  • te vei ocupa de îndeplinirea target-ului zilnic;

  • asiguri informații referitoare la demisii și concedii;

  • te vei implica direct în activitatea punctului de lucru;

  • recepționezi materiile prime și vei răspunde stocul punctului de lucru;

  • urmărești alături de managerul de vânzări plafonul de cheltuieli lunare;

  • vei urmări respectarea standardelor de producție și schemelor de coacere;

  • atribui sarcini și organizezi activitățile angajatilor din cadrul punctului de lucru;

  • identifici probleme și neconformitățile, dar vei căuta și rezolvări pentru acestea;

  • te vei asigura că spațiul de lucru respectă normele de igienă și condițiile de legislația în vigoare;

  • te vei asigura ca se vor respecta standardele de prezentare a produselor pe care compania le comercializează.

Ce îți oferim noi?

  • salariu motivant + bonusuri în funcție performanță;

  • tichete de masă în valoare de 30 ron/zi lucrată;

  • training la locul de muncă;

  • posibilitatea  de avansare și dezvoltare în cadrul companiei;

  • un loc de munca sigur într-o companie în care accentul este pus pe angajați, dar și care este în continuă dezvoltare.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 266197113