2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Iasi
Postat 12 iunie 2024

*Shaormeria Baneasa Iasi angajeaza Casieri *

Localizare

Iasi

Program de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studenti

Căutăm un coleg/colega Casier amabil și eficient, dornic să facă parte din echipa noastră de Fast Food. Dacă ai abilități excelente de comunicare, ești orientat către satisfacția clienților și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, te așteptăm să aplici pentru această poziție!

Responsabilități:

- Înregistrarea comenzilor clienților și preluarea plăților într-un mod rapid și precis.

- Efectuarea tranzacțiilor financiare cu atenție la detalii și respectarea procedurilor de casă.

- Răspunderea de gestionarea corectă a sumelor de bani și a mijloacelor de plată.

- Asigurarea curățeniei și igienei în zona de casă și a locului de muncă.

- Oferirea unui serviciu clienți excelent și răspunsuri prompte la întrebările acestora.

Cerințe:

- Experiența anterioară în domeniul casieriei sau în industria fast food reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie; îți oferim training și suport pentru a te dezvolta în rolul de casier.

- Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții.

- Atenție la detalii și precizie în gestionarea banilor și tranzacțiilor financiare.

- Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și dinamic.

- Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în ture.

Beneficii:

PACHET SALARIAL ATRACTIV

TIPS

Training si suport in vederea insusirii procedurilor interne

BONUS PERFORMANTA

2 Mese+ o cafea/ zi

ALTE BONUSURI DUPA ACUMULARE VECHIME IN COMPANIE

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 257727047