2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Agricultura, ferme si silvicultura
  5. Agricultura, ferme si silvicultura - Bucuresti - Ilfov
  6. Agricultura, ferme si silvicultura - Bucuresti
  7. Agricultura, ferme si silvicultura - Sectorul 4
Postat 26 aprilie 2024

Sef de atelier utilaje agricole - 3000 EUR net - Franta

Salariu

2 999 - 3 000 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: FrantaRecrutare la distanta

Intra Interim, agent de munca temporara Autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta sau Italia pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza sef de atelier utilaje agricole pentru un client din Franta, zona Rennes.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu - OBLIGATORIU

  • Calificare / specializare în Mecanică (Agricolă, Autovehicule Rutiere sau TCM)

  • Cunoștințe avansate de mecanică

  • Permis de conducere categoria B - OBLIGATORIU

  • Cunoașterea limbii franceze - nivel mediu/avansat - OBLIGATORIU

  • Abilități în relaționare comercială

  • Abilitatea de a coordona o echipa

  • Simț de răspundere ridicat, seriozitate, corectitudine

Condiții:

  • Salariu 3000 EUR net/lună

  • Program de lucru - 39 ore/saptamana

  • Contract pe perioada nedeterminata in România, cu detasare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni

  • Asigurare de sănătate la Allianz

  • Cazarea (cameră individuală), cheltuielile cu utilitățile și transportul sunt plătite de către angajator

  • 0 taxe sau comisioane pentru angajare

Responsabilități:

  • Coordonează activitatea atelierului și răspunde de asigurarea calității serviciilor acestuia

  • Răspunde de formarea și dezvoltarea echipei

  • Administrează cu simț de răspundere bugetul atelierului

  • Oferă suport tehnic în atelier și asigură monitorizarea expertizei tehnice

  • Verifică conformitatea și calitatea pieselor alese conform bonurilor de pregătire

  • Stabilește, validează și urmărește devizele de lucrări

  • Asistă sau realizează  diagnosticarea defecțiunilor hidraulice, pneumatice, electrice, electronice, mecanice de transmisie etc., și determinarea soluțiilor tehnice pentru reparații (în atelier și pe teren)

  • Face intervențiile tehnice la nivelul său de expertiză (în atelier și pe teren), cu ajutorul software-urilor și a uneltelor de asistență pentru mentenanță asistată de calculator

  • Informează producătorul despre eventualele defecțiuni ale pieselor și urmărește suportul tehnic al acestuia

  • Trimite managerului de garanții piesele defecte și informațiile necesare pentru a asigura gestionarea garanțiilor acestora

  • Răspunde la solicitările clienților pentru asistență tehnică telefonică

  • Explică estimările tehnice către client și face vânzarea serviciilor complementare și a sfaturilor suplimentare de întreținere (de exemplu: kituri de articulații, curele etc.)

Mai multe detalii la nr de telefon in intervalul orar 10:00-17:00 de luni pana vineri.

Prin apelarea numarului de telefon afisat in anunt sau prin trimiterea de mesaje catre acesta va exprimati in mod liber si neechivoc consimtamantul privind furnizarea informatiilor necesare derularii procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimtamantul poate fi retras oricand. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea prelucrarii pe baza consimtamantului inainte de retragerea acestuia.

Avand in vedere faptul ca acest anunt va fi promovat, este posibil ca in momentul in care incercati sa luati legatura telefonic cu angajatorul sa fie deja intr-un alt apel si sa nu va poata raspunde.

Ce trebuie sa faceti in aceasta situatie?

Va asigurati ca ati apelat intr-o zi lucratoare si la o ora rezonabila, apelati angajatorul mai tarziu sau lasati un mesaj text.

Pentru a cunoaste intreaga echipa si alte detalii despte companie, va invitam sa accesati site-ul nostru oficial Intra Interim

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 265679128