2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 3
Postat 02 mai 2024

secretara - asistent manager

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 39301580

Aveti abilitati excelente de organizare, comunicare si prioritizare a sarcinilor? S-ar putea sa fiti noul nostru Asistent Personal!

Responsabilitati:

- organizare activitate birou

- marketing , vanzari,

- organizare intalniri

- gasire clienti national si international

- ajutor CEO in activitatea curenta

Cerinte: •Cunoștințe MS Office si engleza •Atitudine antreprenorială, proactivă și orientată spre îmbunătățirea continuă, •Rezolvare probleme, luare decizii, aducere de idei noi, inovații și abordări •Confortabil cu un mediu în ritm rapid, capacitatea de a analiza și sintetiza •De încredere, discret și etic.

  • permis Cat B

Salariu atractiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269756095