2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Olt
  6. Operatori productie, confectioneri - Slatina
Recrutare Vimetco Extrusion
Postat Azi la 06:33

SC VIMETCO EXTRUSION SRL- Angajeaza Operator soda

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilitati si sarcini specifice

  • Realizeaza operatiuni privind pregatirea matritelor pentru degresare

  • Efectueaza operatiuni pe masina de soda

  • Introduce, verifica si scoate matritele din baia de degresare, le demonteaza, le spala si le sableaza

  • Este responsabil de introducerea matritelor in rastel

  • Raporteaza orice problema care apare la instalatia de soda

Oferim:

  • Tichete de masa cu valoarea de 35 lei/tichet

  • Contravaloare materiale igienico - sanitare

  • Vouchere de vacanta

  • Plata orelor suplimentare

  • Spor vechime in munca

  • Bonus tura continua

  • Spor de weekend

  • Prima de ziua Femeii

  • Prima de 1 Iunie

  • Bonus de performanta

  • Al 13lea salariu platit in 3 transe

  • Bonus fidelitate

  • Decontarea partiala a transportului in comun pentru angajatii din mediul rural

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 254561554