2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Arad
  6. Sudori - Arad
Postat 21 mai 2024

Sc Verbita Truck angajeaza sudor

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)CUI / CIF: RO18200702

Descriere

CERINTE:

  • Studii medii, de preferinta profil tehnic;
  • Diploma de sudor;
  • Experiența anterioară în domeniu similar;
  • Cunostinte sudura TIG, MIG, MAG;
  • Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

RESPONSABILITATI :

  • Plasarea tuturor componentelor in dispozitive conform planurilor de productie sau schitelor si sudarea acestora impreuna;
  • Repararea manuala prin sudura a pieselor care necesita acest lucru;
  • Furnizarea de piese reutilizabile in productie pentru prelucrarea ulterioara;
  • Tratarea partilor deteriorate conform procedurii de rebuturi;
  • Monitorizarea celulelor de producție în privința echipamentului de sudură și a perifericelor adiacente necesare;
  • Asigurarea setărilor de bază, precum și starea dorită a echipamentelor și programelor;
  • Raspunde de pregatirea lucrului conform instructiunilor de lucru, a documentelor si desenelor de lucru.

BENEFICII :

  • Salariu motivant + tichete de masa (20lei)
  • Contract de munca pe perioada nederminata
  • Mediu placut si conditii excelente de munca

Pentru detalii sunati la :07******62

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 234578084