2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Salaj
  6. Personal necalificat - Simleu Silvaniei
Postat 26 mai 2024

Podgoria Silvania cauta coleg pentru postul de gestionar si facturist

Localizare

Simleu Silvaniei

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO31785728

Dorim să ne mărim echipa, iar tu poți fi colegul nostru dacă ai:

* Viziune si abilitați organizatorice si de coordonare a activitatii din depozit

* Gândire analitica, seriozitate, asumarea responsabilității

* Cunoștințe in ceea ce privește managementul stocurilor

* Experiența in domeniu

* Ești serios și responsabil

* Ai spirit de echipă, îți place să găsești soluții și să îi ajuți pe ceilalți.

Postul implica colaborarea cu celelalte departamente pentru realizarea sarcinilor in mod optim, la un nivel ridicat de calitate, cu orientare pe buna prestarea a serviciilor către clienți.

Responsabilitati:

• Gestiunea marfurilor din depozit (intrari si iesiri), receptia marfurilor si expeditia produselor catre clienti

• Intocmirea  documentelor de insotire si a documentelor de livrare

• Asigurarea utilizarii eficiente a spatiului de depozitare

• Gestionarea comenzilor clientilor companiei si a documentelor de livrare a produselor

• Coordonarea activitatii de livrare si mentinerea legaturii cu firmele transportatoare

• Coordonarea operatiunilor de pregatire a marfii in vederea incarcarii si livrarii acesteia catre clienti

• Efectuarea periodica la inventarul stocului de marfa

Oferim:

* Mediul de lucru plăcut și prietenos

* Instrumentele necesare desfășurării optime a activității

* Dezvoltare profesională într-o companie în plină expansiune și creștere continuă

* Salariu motivant și bonuri de masă

Localitate

Simleu Silvaniei,

Salaj

Salaj, Simleu Silvaniei
ID: 270342001