2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
Postat Azi la 13:03

Simigeria LUCA angajeaza Mecanic pentru sectie productie

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

* Experiența in domeniu mecanic si electric

* Abilitatea de a învăța repede și dorința de implicare

* Atitudine proactivă

* Abilitați de lucru in echipă

Descrierea jobului

* Asigura întreținerea stări utilajelor din interiorul sectiei de productie

* Asigură stocul de instrumente și dispozitive de lucru, de materiale necesare efectuării reparațiilor

* Verifică și menține echipamentele in stare perfectă de funcționare și curățenie

* Depistează și efectuează reparatii

Oferim:

* Salariu motivant, ce creste in funcție de implicare

* Bonuri de masa

Mai multe detalii:

Tiberiu 07********13

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 238995561