2. Locuri de munca
  3. Evenimente si divertisment
  4. Evenimente si divertisment - Prahova
  5. Evenimente si divertisment - Ploiesti
Postat 10 mai 2024

Personal loc de joaca

Localizare

Ploiesti

Deschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 29246870

Descriere

CAUTAM COLABORATORI!

iJump FunPark (www.ijump.ro), primul parc de trambuline din Ploiești, este în căutarea de tineri dedicați și muncitori, care să se alăture echipei noastre entuziaste. Dacă îți plac copiii, activitățile sportive și îți place să lucrezi într-un mediu plin de energie și veselie, atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Candidatul Ideal

• Persoană punctuală și muncitoare;

• Persoană dezinhibată, extrovertită și cu spirit de inițiativă;

• Atentă la detalii și capabilă de a rămâne calmă și concentrată în situații de stres;

• Flexibilitate în program și disponibilitate de a lucra ture (inclusiv weekend și unele sărbători)

• Experiența anterioară în HoReCa (vanzari, operare casa marcat) (reprezintă un avantaj);

• Foarte bune abilități de comunicare, ușurință și coerență în exprimare.

Descrierea jobului

• Operează vânzarea de produse si activități in cadrul spațiului;

• Dezvoltă și menține o relație bună atât cu copiii, cât și cu părinții acestora;

• Supraveghează copiii preluați la locul de joacă, se asigură de securitatea și integritatea acestora;

• Observă și monitorizează activitățile copiilor, aplanează potențialele situații conflictuale apărute între aceștia;

• Asigură permanent ordinea și curățenia in spațiu;

• Program in ture cu orar flexibil, inclusiv weekend.

CV-urile se primesc pe email sau pe mesaj pe OLX

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269881619