2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Timis
  6. Operatori productie, confectioneri - Timisoara
Postat 01 iunie 2024

Operatori producție Timișoara

Salariu

2 300 - 3 200 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10

Recrutăm operatori producție pentru clientul nostru, o companie specializată în proiectarea și fabricarea de piese și subansamble compozite de înaltă performanță în sectoarele: Automotive, Aeronautic, Industrie, Sport și agrement.

Detalii rol:

  • Locație: Calea Buziașului, Timișoara.

  • Program de lucru full-time L-V, în 2 schimburi orele 07:00 – 15:00 si 15:00-23:00

  • Număr roluri disponibile: 10.

Profilul tău:

  • Ai minimum studii medii;

  • Ești dispus să lucrezi în 2 schimburi;

  • Ai experiență într-un domeniu similar sau tehnic - avantaj;

  • Ai capacitate de analiză şi atenție la detalii;

  • Îți place să lucrezi în echipă, ai îndemânare, precizie, rigurozitate și perseverență;

  • Ești o persoană responsabilă și ai capacitatea să gestionezi diverse situații dificile.

Atribuțiile tale:

  • Îndeplinirea activităților pentru desfășurarea procesului de producție conform planificării producției;

  • Respectarea instrucțiunilor și procedurilor de lucru, a standardelor de calitate și de productivitate;

  • Verificarea materiilor prime necesare producției.

Beneficiile tale:

  • Salariu de bază 4000 Ron brut + beneficiile de mai jos – o medie a veniturilor lunare de aproximativ 3000 – 3200 Ron net;

  • Prime producție de până la 650 lei brut, în funcție de performanță;

  • Transport asigurat;

  • Contract pe perioadă nedeterminată.

Garantate prin CCM:

  • Spor condiții de lucru – după prima lună 200 Ron brut, 600 Ron brut după perioada de probă;

  • Tichete de masă de 35 Ron / ziua lucrată;

  • Primă de recomandare colegi noi: 800 Ron net;

  • Primă de Paște în valoare de 600 Ron brut (300 tichete cadou și 300 prima brută);

  • Primă de Concediu în valoare de 1250 Ron brut;

  • Primă de Crăciun în valoare de 300 brut (tichete cadou);

  • Primă de performanță anuală de până la 1500 Ron brut, în funcție de profitul companiei;

  • Spor de fidelitate la aniversarea în societate: 6% la un an; 8% la doi ani; 10 % la trei ani; 12% la patru ani și 14% la cinci ani;

  • Asigurare privată de sănătate după perioada de probă;

  • Al 13-lea salariu acordat în luna Decembrie pentru timpul efectiv lucrat în societate;

  • 22 de zile de concediu anual.

Nu ezita să ne contactezi și să ceri mai multe detalii despre rol la numărul de telefon +40*********00!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270388471