2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Satu Mare
  6. Operatori productie, confectioneri - Satu Mare
Postat 24 aprilie 2024

Operator la masini-unelte semiautomate si automate

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Satu Mare

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO6594115

Cu abordarea sa unică în domeniul producției, METAMOB se deosebeste de mediile tradiționale de lucru pe bandă, noi valorizăm munca individuală și contribuțiile personale ale fiecărui membru al echipei noastre. Căutăm operatori în producție pasionați și dedicati, care doresc să facă parte dintr-un mediu de lucru care încurajează inițiativa personală și recunoașterea eforturilor individuale.

Responsabilități principale:

  • Operarea eficientă a echipamentelor și mașinilor specifice domeniului nostru de activitate

  • Monitorizarea calității produselor și asigurarea conformității cu standardele companiei

  • Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea continuă a proceselor de producție

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru care pune accent pe contribuția individuală și pe dezvoltarea personală

  • Oportunități de avansare și instruire profesională continuă

  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale

Cerințe:

  • Cunoștințe tehnice care reprezintă un avantaj semnificativ

  • Capacitatea de a lucra în mod autonom și de a lua inițiativa

  • Atenție la detalii și orientare către calitate

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 267142320