2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Popesti-Leordeni
Postat 20 mai 2024

Operator Casa de Schimb Valutar/ Amanet

Salariu

2 500 - 3 200 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descriere candidat:

Angajam operator amanet / casier casa de schimb valutar Candidatul ideal:  studii medii/superioare finalizate bune abilitati de comunicare cunostinte medii de PC amabilitate, seriozitate, professionalism, punctualitate atentie distributiva, atentie la detalii, respectarea fisei postului experienta in lucrul cu numerar, cu metalele pretioase si cu clientii fara limita de varsta fara cazier *loc de munca stabil, civilizat.

Descriere responsabilitati:

Descrierea postului: interactiune cu clientii verificarea si evaluarea garantiilor (aur/argint) intocmirea documentatiilor specifice efectuarea de plati si incasari efectuarea de operatiuni de creditare cu gaj metale pretioase (aur/argint) evidenta primara a activitatii zilnice Cunostinte de a verifica/ documenta/ analiza fiecare moneda folosita in operatiunile de schimb valutar (EUR, USD, GBP, CHF, CAD, NOK, SEK, DKK, AUD, JPY, BGN, TRY, MDL)

Se ofera: activarea in cadrul unei companii cu vechime pe piata  siguranta locului de munca, intr-un mediu sigur, stabil si civilizat salariu 2500 – 3200 ron se ofera training de specialitate

La angajare se va solicita cazier judiciar, cazier fiscal si scrisoare de recomandare;

Experienta in domeniu constituie un avantaj;

Program de lucru: Luni – Vineri 10:00 – 18:30 , Sambata 10:00 - 16:00, Duminica inchis

Programul se desfasoare in program de 8 ore/ zi ( 30 min pauza de masa) , Sambata 6 ore

Zona Popesti Leordeni (Popesti zona noua)

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 236127791