2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Dolj
  6. Ingineri - Craiova
Postat Azi la 08:16

Operator calculator

Salariu

3 200 - 4 500 lei

Localizare

Craiova

Societate Constructii cu sediul in comuna Isalnita angajaza personal:

Candidatul ideal

  • Studii tehnice superioare finalizate sau in curs - în domeniul construcțiilor civile constituie avantaj;
  • Experiența de lucru în domeniul construcțiilor civile constituie avantaj;
  • Capacitate de planificare și organizare a activităților;
  • Abilitatea de a lucra organizat și de a se încadra în termene limită;
  • Cunoștințe de lucru pe calculator (obligatoriu MS Office);
  • Seriozitate;
  • Permis categoria B

Descrierea jobului

Activități:

  • Verifică și întocmește cărți tehnice;
  • Participă la pregătirea documentațiilor aferente proiectelor in derulare;
  • Pregătește documentațiile pentru decontari, avizari, acorduri ș.a.;
  • Depune și ridică documente de la diverse instituții publice;
  • Participă la faze determinante și recepții la finalizarea lucrărilor;
  • Întocmește situații săptămânale (prezență în șantier, stadii de execuție, turnări în șantier etc.)
  • Scanează și arhivează corespunzător toată documentația legată de proiectele in derulare;

Beneficii:

  • Oportunitatea de dezvoltare într-o echipă tânără și dinamică;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Combustibil decontat/masina;

Alte detalii:

  • Program de lucru: L-V, 09:00 – 17:00;

Salariul este motivant si se va negocia in functie dе abilitatile si nivelul dе experienta al candidatului.

Trimite-ne un mesaj pe OLX sau pe WhatsApp cu CV-ul tau!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 226353095