2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Maramures
  6. Manipulatori marfa - Baia Mare
Postat 27 mai 2024

MWGroup angajeaza Manipulant - Livrator cat.C cu atestat ADR COLETE

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Grupul de firme MW angajeaza manipulant-livrator pentru distributia de butelii cu gaz in Maramures, Satu-Mare si Salaj.

Candidatul Ideal

-      să aibă o atitudine pozitivă: veselă, zâmbitoare, prietenoasă. (atât cu clienții cât și cu colegii de muncă) bazată pe respect reciproc.

-       persoană cu simțul răspunderii, ambițioasă și dedicată jobului.

-       permis categoria C + atestat ADR-Colete (obligatoriu)

Descrierea jobului

-      pregatirea marfurilor ce urmeaza a fii incarcate pe masina.

-      manipularea buteliilor de gaz pe ruta alocata si in depozit.

Beneficii

-      programul de munca este de Luni pana Vineri

-      salariu atractiv compus din parte fixa + bonusuri

-      bonuri de masa

-      conditii de munca avantajoase

Pentru mai multe informatii va rugam apelati nr. de tel. : 07******72

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 266191631