2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bacau
  6. Muncitori constructii - Bacau
Fjobs.ro
Postat 24 aprilie 2024

Muncitor polivalent amenajari interioare

Salariu

3 200 - 4 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

CONTACT PLUS CONSTRUCȚII ., locatia în Bacău, str.Ion Luca Caragiale nr.3

Responsabilități:

  • Renovari si consolidari constructii vechi, si proiecte constructii noi.

  • Montarea și instalarea materialelor de construcții, precum gresie, faianță, parchet, tâmplărie, etc.

  • Pregătirea suprafețelor și aplicarea finisajelor, inclusiv vopsire, tapetare și alte lucrări de acoperire.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul construcțiilor și amenajărilor interioare reprezintă un avantaj.

  • Abilități practice și cunoștințe solide în utilizarea uneltelor și echipamentelor specifice.

  • Atitudine pozitivă, hărnicie și capacitatea de a lucra eficient în echipă.

  • Disponibilitate pentru deplasări la diverse șantiere și pentru lucrul în condiții variate de mediu.

Beneficii:

  • Salariu competitiv între 3200 și 4000 de lei / net, în funcție de experiență și performanțe.

  • Transportul decontat pentru deplasările la șantiere și retur.

  • Plata orelor suplimentare și posibilitatea de a lucra în weekenduri, în funcție de necesitățile proiectelor.

  • Diverse bonificații și recompense în funcție de performanțe și implicare.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 268834085