2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Catelu
Postat 20 mai 2024

Montator si electrician pentru sisteme fotovoltaice

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Catelu

Full time

Numarul de posturi disponibile: 2

Angajam montatori si electricieni pentru montaj sisteme de panouri fotovoltaice.

Pot aplica electricieni si montatori cu experienta sau fara.

Calificarea si/sau Certificarea ANRE constituie un avantaj mare.

Pachet de salarizare la nivel atractiv ce cuprinde: salariul fix, parte salariala in functie de performanta, bonuri de masa, bonuri de vacante si prime de sarbatori.

Toate veniturile lunare sunt trecute in contractul de munca.

Lucrarile sunt in Bucuresti, Ilfov si judetele limitrofe in principal iar in cazul lucrarilor in afara se asigura cazare si masa.

Programul de lucru efectiv este de 8 ore/zi, de luni pana vineri. Exceptie fac situatiile limita dar nu sunt o regula.

Asiguram instruire conform legislatiei SSM, SU si Medicina Muncii.

Descrierea postului:

· Montarea si fixarea panourilor pe structuri metalice noi.

· Instalarea legaturilor electrice ale panourilor.

· Munca in aer liber si la inaltime.

Cerinte:

· Experienta in montajul panourilor fotovoltaice constituie avantaj.

. In cazul carierei de inceput in domeniu, asiguram training specializat si certificat.

· Abilitati tehnice, gasirea de solutii rapid.

· Angajament la locul de lucru.· Abilitatea de a lucra in echipa.

· Permis de conducere categoria B.

Va asteptam cu un mesaj/telefon pentru detalii sau cu un CV atasat mesajului.

Localitate

Catelu,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Catelu
ID: 270510818