2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Transporturi si servicii auto - Bucuresti
  7. Transporturi si servicii auto - Sectorul 3
Postat 22 aprilie 2024

Mecanic calificat Camioane, Irlanda, +3500 Eur, cazare si transport

Salariu

2 500 - 3 100 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabila

Cea mai mare companie de logistica auto din Irlanda, National Vehicle Distribution (nvd.ie) angajeaza Mecanici Camioane calificati, cu minim 3 ani de experienta in domeniu!

Se ofera:

  • Salariu de pana la 30 EUR/h (brut)

  • Program full-time, flexibil

  • Posibilitatea de a face naveta (cate 3 saptamani pe luna + 1 saptamana acasa) - transport si cazare asigurate de angajator

  • Contract direct cu NVD Ireland.

Cerinte:

  • Calificare de Mecanic Camioane / Utilaje Grele, minim 3 ani experienta in domeniu

  • Limba engleza la nivel conversational

  • Prezentarea unei recomandari scrise/telefonice de la un fost angajator

Responsabilitati:

  • Efectuarea unor lucrari de intretinere la flota companiei

  • Diagnosticarea defecțiunilor și remedierea lor.

  • Disponibilitatea de a asista ucenicii in procesul de invatare.

Abilități și experiență esențială

  • Experiență în repararea Camioanelor sau a Utilajelor grele

  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.

  • Persoana determinata, organizata, ce prezinta flexibilitate si dorinta de invatare continua.

  • Experienta de lucru pe Mercedes, Renault și Scania constituie un avantaj

  • Experienta de lucru cu sisteme hidraulice de baza constituie un avantaj

Aplicarea la acest job se poate realiza doar pe baza de CV:

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 265316033