2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Transporturi si servicii auto - Bucuresti
  7. Transporturi si servicii auto - Sectorul 3
Postat 22 aprilie 2024

Mecanic auto calificat, Irlanda, +3000 eur/luna, cazare disponibila

Salariu

2 800 - 3 000 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Descriere

Esti mecanic cu minim 2 ani de experienta?

Cunosti limba engleza?

Lucrezi/ai lucrat intr-o reprezentanta auto?

Atunci avem o super oportunitate pentru tine, la unul dintre cei mai mari dealeri auto din #Irlanda.

Candidatul ideal:

  • Este mecanic auto calificat;

  • Are experiență în toate aspectele legate de întreținerea și diagnosticarea vehiculelor;

  • Este capabil să producă lucrări de calitate într-un mediu aglomerat, cu ritm rapid.

  • Lucrează bine sub presiune, menținând în același timp eficiența și productivitatea;

  • Deține un permis de conducere cat B;

  • Are un nivel mediu de limba engleza si de operare calculator.

Sarcini și responsabilități cheie:

  • Intreținerea și repararea vehiculele în conformitate cu ghidurile producătorilor și standardele de calitate;

  • Intocmirea rapoartelor scrise și verbale privind activitatea de service și reparații către seful de atelier;

  • Efectuarea de teste rutiere și verificarea reclamațiile clienților;

  • Comunicarea eficienta cu departamentele de piese și service;

  • Menținerea unui spațiu de lucru curat și îngrijit și respectarea tuturor politicilor, procedurilor și standardelor de siguranță ale companiei;

Beneficii:

  • Salariu competitiv in functie de experienta;

  • Plata saptamanala, contract irlandez, perioada nedeterminata;

  • Program de 40 de ore pe saptamana + posibilitate de ore suplimentare;

  • Cazare disponibila in camera single;

  • Oportunitati de progres in cariera.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 267599269