2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Satu Mare
  5. Agricultura - Zootehnie - Satu Mare
Postat 27 mai 2024

Lucrator Depozit Fructe - Homoroade

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Bluettes Saveur  cauta manipulant de marfa responsabil si motivat pentru depozitul de fructe din Homorodu de Sus. Candidatul ideal este o persoana organizata, capabila sa lucrezeeficient  intr­ un mediu de depozit si sa gestioneze corespunzator manipularea si stocarea marfurilor.

Responsabilitati:

-   Manipularea, sortarea si stocarea marfurilor conform procedurilor si specificatiilor

-   Incarcareasidescarcareamarfurilordinvehiculeledelivrare

-   Etichetarea, paletizarea si pregatirea marfurilor pentru expediere

-    Asigurarea unui mediu de lucru sigur si curat  in depozit

-    Respectarea politicilor si regulamentelor de securitate a muncii si a procedurilor

operationale standard

 Cerinte:

-    Experienta anterioara in domeniul manipularii marfurilor sau in depozit reprezinta un avantaj (nu este obligatorie)

-     Capacitatea de a ridica greutati medii si manipula marfa cu un electrostivuitor

-     Disponibilitatea de a lucra in medii variate de temperatura

-     Disponibilitate pentru program prelungit cu plata orelor suplimentare

 Beneficii:

-       Pachet salarial competitiv cu plata orelor suplimentare

-       Oportunitati de avansare  in cadrul companiei

-       Mediu de lucru placut  si dinamic

Pentru informații suplimentare va rugam sa ne contactați la tel: 07********75

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 270488831