2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Olt
  6. Manipulatori marfa - Draganesti-Olt
Dante International
Postat Azi la 06:56

Lucrator depozit Freshful by eMAG

Salariu

3 200 - 5 500 lei

Localizare

Draganesti-Olt

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul Ideal

Ai disponibilitate de a lucra in ture;

Ai experienta de lucru in depozit sau dorinta dе a invata;

Esti o persoana activa si dispusa la efort fizic;

Esti familiarizat cu un calculator/laptop, PDA sau Scanner portabil.

Descrierea jobului

Posturi disponibile: Receptionist, Picker, Incarcator

Receptionarea cantitativa si calitativa a produselor;

Asezarea produselor la raft conform specificatiilor primite;

Picking comenzi cu ajutorul unui dispozitiv PDA;

Scanarea si coletarea produselor, pregatirea comenzilor;

Incarcare coletelor in masinile curierilor.

Ce oferim:

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Salariu net de start de 2500 lei, la care se adauga:

Tichete de masa - 700 lei

 Bonus de productivitate pana la 2500 de lei

Spor de 75% sau 100% pentru orele suplimentare, spor de 25% pentru orele de weekend, spor de 20% pentru orele lucrate la frig (conform legislatiei in vigoare);

Abonament medical la Medicover;

Transport asigurat gratuit din: Ploiesti, Barcanesti, Ungureni, Draganesti, Malamuc, Adancata, Maia, Ciorani, Gherghita, Urziceni, Cosereni, Movilita, Fierbinti, Dridu, Stefanestii de Jos

Informatii care iti pot fi de folos:

Program: se lucreaza in 2 ture/zi, de Luni pana Duminica - 5 zile lucrate cu 2 zile libere

Locatie: iti vei desfasura activitatea in depozitul Freshful by eMAG (Stefanestii de Jos, Ilfov)

Descrierea companiei

Alatura-te echipei eMAG pentru a face parte din povestea noastra!

Daca esti printre cei cu adevarat pasionati de ceea ce fac, sigur avem un loc pentru tine in echipa eMAG.

  • Date de contact pentru candidati: adresa de email: recrutare(a)freshful.ro

Localitate

Draganesti-Olt,

Olt

Olt, Draganesti-Olt
ID: 242942349