2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Suceava
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Suceava
Postat 03 aprilie 2024

Lacatus mecanic, electricieni, instalator, sudor, muncitor necalificat

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Suceava

Societate comerciala serioasa isi mareste echipa si angajeaza lacatus mecanic, montator usi de garaj, electricieni, instalator, sudor confectii metalice si muncitori necalificati.

Program de lucru: Luni-Vineri, 8-16.30

Responsabilitati:

Montaj automatizari porti, usi de garaj, bariere, aer conditionat, etc

Reprezinta un avantaj permisul de conducere, categoria B.

Beneficii:

Contract de munca (8 ore/zi)

Venit negociabl in functie de experienta

Relatii la telefon: 07******09

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 221608700