2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Alba
  6. Operatori masini - Alba Iulia
Resurse umane
Postat Azi la 11:20

KRONOSPAN angajam Stivuitorist

Localizare

Alba Iulia

Descriere

Beneficii:

  • Salariu motivant;

  • Primă de prezență – apreciem implicarea ta!

  • Bonus de performanță – încurajăm și premiem performanța!

  • Spor de 5% pentru minim 3 ani vechime în muncă – rasplătim experința ta de până acum!

  • Tichete de masă de 40 lei / zi;

  • Transport asigurat sau decontat conform politicilor companiei – cautăm soluții pentru ca tu să faci parte din echipa noastra!

  • Prima de recomandare – te incurajăm să contribui la formarea echipei noastre!

  • Abonament medical – sănătatea ta este și una din prioritățile noastre!

  • Posibilitate de dezvoltare profesională continuă;

  • Parte a unei echipe dinamice în continuă dezvoltare.

Responsabilităţi:

  • Asigură alimentarea continuă a liniei de producție cu pachete  de plăci și hârtie;

  • Transportă pachetele de plăci de la linia de producție în depozitul de produse finite;

  • Urmărește buna funcționare a motostivuitorului din dotare.

Cerinţe:

  • Studii medii / școală profesională;

  • Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;

  • Permis de conducere minim categoria B;

  • Autorizatie ISCIR Stivuitorist;

  • Abilitati de lucru in echipa;

  • Disponibilitate pentru a lucra in ture/schimburi.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 269498010