2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 21 mai 2024

Komodo Mobili cauta agent de vanzari pentru colaborare

Localizare

Iasi

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Comision: Numai comisionMobilitatea postului: Necesita deplasariNecesita permis de lucru / Requires work visa

Ești pasionat de mobilier și ai abilități excelente de comunicare? Atunci această oportunitate este pentru tine!

Suntem o companie de mobilier cu experiență și inovație, și căutăm agenți de vânzări entuziaști și dinamici pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

Promovarea și vânzarea gamei noastre de mobilier în rândul clienților existenți și potențiali.

Identificarea nevoilor clienților și oferirea de soluții personalizate.

Întreținerea relațiilor cu clienții și creșterea bazei de clienți prin networking și acțiuni de marketing.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul mobilierului sau al designului interior.

Abilități excelente de comunicare și negociere.

Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în teritoriu.

Beneficii:

Comision atractiv.

Suport și resurse pentru a-ți atinge obiectivele de vânzări.

Mediu de lucru dinamic și prietenos.

Dacă ești motivat să aduci valoare echipei noastre și să contribui la succesul nostru comun, te invităm să ne trimiți CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail (contact(a)komodo-mobili.ro)

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o călătorie plină de reușite în lumea mobilierului!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270293657