2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Mures
  6. Ingineri - Mureseni
Postat 29 aprilie 2024

Inginer proiectant

Localizare

Mureseni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Professional Recycle Technology din Tragu Mures angajeaza Inginer proiectant

Candidatul ideal trebuie sa aiba bune abilitati de comunicare, experienta in constructia de utilaje. Cunoasterea softurilor de proiectare CAD-Inventor Autodesk/Autocad.

Descrierea jobului

Inginer  Proiectant Mecanic concepe si proiecteaza diferite echipamente si detalii mecanice ale unor parti componente din proiecte mai mari. Acestea pot fi desene ale intregului produs finit sau numai ale unor parti din acesta. Propune solutii tehnice avansate pentru obiectivele de constructii, luand in considerare atat aspectele functionale, cat si cele estetice. Colaboreaza strans cu echipele interne pentru a asigura incadrarea in bugetul proiectului si gasirea solutiilor economice optime;

Descrierea companiei Fondata in, compania Professional Recycle Technology a luat nastere din dorinta de a exploata cat mai mult Know-how-ul din compania “MAMA” Professional Recycle. Cu o experienta de peste 13 de ani, compania Professional Recycle este unul din liderii procesarii sticlelor PET postconsum. In urma acestui fapt Professional Recycle Technology are toate resursele pentru a dezvolta tehnologie de ultima generatie in ceea ce priveste reciclarea sticlelor PET. Principala noatra activitate este aceea de proiectare/cercetare , impreuna cu managementul firmei, dezvolta incontinuu tehnologii noi, inovatoare, in domeniul reciclarii petului.

Beneficii: decont abonament/combustibil, tichete de masa, salariu atractiv, prime anuale.

Experienta obligatorie!

Informatii de luni pana vineri intre orele 09-16 la 07******85 Daiana

Cv-urile se pot depune pe OLX sau pe WhatsApp.

Localitate

Mureseni,

Mures

Locație exactă
Mures, Mureseni
ID: 266954582