2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Bucuresti - Ilfov
  6. Curierat - Bucuresti
  7. Curierat - Sectorul 4
Freshful by eMAG
Postat 18 aprilie 2024

Freshful by eMAG angajeaza curier

Salariu

3 400 - 5 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Descrierea jobului

Ce vei face:

Încărcarea și descărcarea mașinii frigorifice;

Livrarea comenzilor către clienții Freshful;

Încasarea plăților efectuate la livrare (cash și card);

Returnarea comenzilor.

Ce ne dorim de la tine:

Să livrezi comenzile la timp;

Să le zâmbești clienților chiar dacă tocmai ai urcat un bax de apă pe scări până la ultimul etaj;

Să fii întotdeauna politicos și să înțelegi că tu ești imaginea Freshful în fața clienților noștri;

Să fii la fel de punctual ca în dimineața în care iei trenul spre mare;

Să conduci mașina frigorifică prudent și să ai grijă de ea ca și când ar fi a ta;

Să fii responsabil și corect în trafic;

Să te familiarizezi cu sistemele de lucru și să pui întrebări oricând simți nevoia;

Să colaborezi în permanență cu echipele interne;

Să încerci să ajuți atât colegii, cât și clienții oricând este nevoie.

Ce oferim pentru asta:

Pachet salarial compus din salariu fix + bonuri de masă + bonusuri de performanță + alte bonusuri & sporuri;

Abonament servicii medicale;

Contract pe perioadă nedeterminată.

Locație depozit: Ștefăneștii de Jos, Ilfov Arie de livrare: București & Ilfov

Program de lucru: în ture, de luni până duminică

Abia așteptăm să te cunoaștem!

David Tomsa - numar telefon 07******91, adresa de email eduard.tomsa(a)emag.ro

Descrierea companiei

Cea mai Freshful echipă caută livratori de bunătăți și timp liber. Vino alături de noi să facem împreună viața mai Freshful!

Companie românească fondată în 2021, Freshful by eMAG este primul hipermarket 100% online din România, cu o varietate de peste 20.000 de produse alimentare și bunuri FMCG de la producători locali și internaționali.

Scopul nostru? Să oferim oamenilor mai mult timp pentru lucrurile care contează cu adevărat, printr-un serviciu de livrare rapidă sau programată a unui coș complet de cumpărături zilnice, de la bunătăți proaspete și congelate până la articole de uz casnic.

Din depozitul de 10.000 m², împărțit în zone cu temperatură controlată, comenzile Freshful sunt livrate cu mașini frigorifice până la ușa clientului, 7 zile din 7, între orele 8:00-22:00.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 235491750