2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Prahova
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Valenii de Munte
Postat 06 mai 2024

Electrician Execuție Instalații

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Valenii de Munte

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 41077559

Societate din Vălenii de Munte - Prahova angajează Electrician Execuție Instalații

CERINȚE

Fără cazier; Apt pentru lucrul la înălțime; Vârsta minima 24 ani; Studii medii (bacalaureat promovat); Atestare ANRE II B; Permis de conducere cat B (minim 4 anI).

ABILITĂȚI

Abilități tehnice și practice; Abilitatea de a lucra în echipă; Îndemânare, operativitate, atenție distributiva; Disciplina, seriozitate, spirit practic și inițiativă; Disponibilitate pentru lucru în mediu industrial; Disponibilitate pentru lucru în schimburi (1, 2); Disponibilitate pentru deplasări ocazionale în tara sau în EU; Abilitatea de a organiza și conduce o echipa constituie un avantaj.

SARCINI ȘI RESPONSABILITĂȚI

Instalează trasee de cabluri, cablaje structurate, pat canal-cablu, jgheab metalic; Instalează sisteme/echipamente; Conectează și construiește tablouri electrice si diferite dispozitive electrice. Execută activități de mentenanță corectiva/preventiva și furnizează informații pentru inventariere și diagnoza; Întocmește lista de piese de schimb, a echipamentelor și a consumabilelor în funcție de necesități;

Programul este de 8 ore zilnic, de la ora 8 la 17 de luni pana vineri (1 ora pauza);

Ofertă

Salariu motivant, negociabil, în funcție de experiență și de performante; Cursuri de perfecționare;

Contact

Pentru cei interesați va rugam sa lăsați un CV în atașament la mesaj pe OLX

Localitate

Valenii de Munte,

Prahova

Prahova, Valenii de Munte
ID: 265095540