2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Maramures
  6. Operatori productie, confectioneri - Baia Mare
Postat 15 mai 2024

Decoratoare pentru Lumânări Artizanale

Salariu

2 800 - 4 000 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO26823302

Vrei să contribui la crearea de lumanări care aduc lumină și culoare în viețile oamenilor? Alătură-te echipei noastre dinamice și creative la Servus Collection, unde fiecare detaliu contează , ca impreuna sa livram cu bucurie comenzile primite .

Analizam numai canditaturile si sunam pentru interviu numai acei candidati care ataseaza CV la acest anunt .

Responsabilități:

  • Decorarea manuală a lumanărilor, folosind diverse tehnici și materiale.

  • Păstrarea standardelor înalte de calitate și finisaj.

  • Colaborare strânsă cu echipa pentru realizarea designurilor inovative.

  • Adaptarea la ritmul echipei.

Cerințe:

  • Atenție la detalii și un simț estetic dezvoltat.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

  • Experiența în lucrul manual sau în decorarea produselor este un plus.

O zi de lucru la noi:

  • Începi ziua cu entuziasm și creativitate.

  • Participi la sesiuni de brainstorming pentru noile designuri de lumanări.

  • Aplici tehnicile de decorare pentru a transforma fiecare lumanare într-o operă de artă.

Program de Lucru: Luni - Vineri, 8 ore pe zi, 8:00 - 16:30 (30 minute pauză de masă)

Pachet Salarial:

  • Salariu de bază competitiv, cu posibilitatea de creștere prin bonusuri de performanță.

  • Trei trepte salariale: Junior, Senior, Expert.

Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru plăcut și stimulativ, la standarde înalte.

Pentru a aplica la această oportunitate, trimiteți CV-ul dumneavoastră și o scurtă prezentare despre cum experiența dumneavoastră se potrivește cu cerințele postului la adresa noastră de e-mail. Așteptăm cu nerăbdare să vă întâlnim și să discutăm cum puteți contribui la succesul Servus Collection!

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 270327699