2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Dambovita
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Targoviste
Postat 31 mai 2024

Conducator auto distribuitor Trei Brutari Targoviste

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 23784748

Descriere

Responsabilitati

  • Activitate de distributie si vanzare a produselor de panificatie pe zonele alocate

  • Program de lucru: 8h/zi intre orele: 3:10-5:10 pana la 11:10-13:10

  • Se lucreaza si in zilele de sambata si duminica, se acorda libere in alte zile din saptamana

Cerinte:

  • Studii: minim scoala profesionala;

  • Permis auto, categoria B, min. 2 ani experienta;

  • Experienta in activitate de distributie - constituie avantaj;

  • Disponibilitate program de lucru incepand cu ora 3.00 dimineata, 8 ore/zi

  • Disponibilitate efort fizic

  • Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii

Beneficii Oferite

Salariu atractiv!

Tichete de masa, bonus de performanta, prime sarbatori, suport pentru evenimente speciale, decontare transport pana la 450 lei/luna

Persoanele interesate pot atasa un CV sau il pot depune la sediul Fabricii din Targoviste, Str. Laminorului, Nr.56A (a doua poarta Romlux) .

Candidatii care nu au un CV, pot completa un formular la sediul fabricii. Exista formulare la Poarta societatii.

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 237988244