2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Maramures
  6. Altele - Baia Mare
Postat 22 mai 2024

Casier transport valori - BAIA MARE

Localizare

Baia Mare

Full time

CUI / CIF: 17801399

Societate de transport valori, angajam personal pentru functia de casier transport valori

Cerintele postului:

·         studii medii absolvite;

·         experienta anterioara in domeniu;

·         cunostinte de specialitate pentru alimentare bancomate;

·         disponibilitate de lucru in ture, deplasari frecvente cu autoblindata;

·         disponibilitate / capacitate (apt medical/psihologic) pentru lucru inarmat;

·         capacitate de utilizare a aplicatiilor informatice pentru indeplinirea sarcinilor de lucru;

·         integritate, responsabilitate, rezistenta la stres;

·         cazier judiciar fara evenimente;

·         conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;

Responsabilitati principale:

·         transportarea sacilor cu valori;

·         preluarea si predarea sacilor cu valori de la/catre beneficiari;

·         verificarea integritatii sacilor cu valori, a elementelor de siguranta si de identificare ale acestora;

·         efectuarea alimentarilor cu numerar a ATM-urilor;

·         verifica starea tehnica/estetica a ATM-urilor, executa curatarea si intretinerea acestora, completand stocul de materiale consumabile din ATM-uri;

·         raspunde de buna functionare a bancomatelor in urma interventiilor pe care le efectueaza.

 Oferta:

·          contract de munca pe perioada nedeterminata, plata salariului la timp;

·          oferta salariala motivanta;

·          training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru;

·          tinuta de lucru oferita de companie, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata

·          posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul companiei, intr-un mediu de lucru profesionist

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 260608328