2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
Echipa Recrutare Mega Image
Postat 30 mai 2024

Casier-Lucratori Constanta

Salariu

2 800 - 3 100 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

Cautam colegi pe postul de casier pentru magazinele din Constanta,zona Mamaia-Navodari

Ne bazam pe implicarea, deschiderea si orientarea ta catre client!

Descrierea jobului

Uite care vor fi responsabilitatile tale:

-vei aproviziona rafturile cu produse si verifica termenul de valabilitate al acestora;

-te vei asigura de corectitudinea preturilor si afiselor

-vei scana produsele la casa de marcat si incasa contravaloarea lor

-vei oferi informatii si suport clientilor

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:

Pachet atractiv de compensatii si beneficii:

-tichete de masa;

-bonusuri periodice;

-card de reduceri pentru produsele marca proprie Mega Image;

-suport financiar pentru evenimentele speciale;

-oportunitati de dezvoltare

#Casier #LucratorComercial #Vanzator #Comert #ComertAlimentar #MegaImage #Retail

Descrierea companiei

De 27 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

Vino si tu in Comunitatea Mega!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 221352461