2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Arges
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Pitesti
Postat 21 mai 2024

Bucatar / ajutor bucatar

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 42266483

Loris Restaurant caută un bucătar sau ajutor de bucatar talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Cu un meniu inovator și o abordare dedicată a calității, Loris Restaurant se remarcă prin experiențe gastronomice de neuitat.

Responsabilități:

  • Pregătirea și gătirea preparatelor în conformitate cu standardele noastre de calitate

  • Colaborarea strânsă cu echipa de bucătărie pentru a menține eficiența și armonia în procesul de preparare a mâncărurilor

  • Monitorizarea stocurilor și gestionarea eficientă a resurselor pentru a minimiza pierderile

  • Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară în toate etapele procesului de gătit

  • Adaptable la cerințele meniului și capabil să ofere sugestii creative

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar în industria culinară

  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului

  • Pasiune pentru gătit și inovație în bucătărie

  • Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra în echipă

  • Cunoștințe solide despre igienă și siguranță alimentară

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu culinar de înaltă calitate

  • Dezvoltarea profesională și avansarea în cadrul echipei

  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale

Dacă ești pasionat de arta culinară și îndeplinești cerințele de mai sus, te invităm să aplici pentru postul de bucătar la Loris Restaurant. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție.

Adresa noastra este in str. Depozitelor nr.31bis (fostul restaurant adina)

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 267135713