2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Bistrita-Nasaud
  6. Menajere - Bistrita
Postat 08 mai 2024

Bona Menajera Studentă pentru Bucatarie Gatit - Part Time

Salariu

1 500 - 3 500 lei

Localizare

Bistrita

Tip job

Part time

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Bona - Menajera Casa privata-apartament - si Bucatarie Gatit Part Time - Studenta

CV pe whatsapp cu poza/insta sau office.stores6 [at] yahoo.com

Ofer cazare!

Curatenie camere de apartament sau casa privata Part Time ideal pentru o fata / sau studenta ori casnica.

Ofer cazare la nevoie!

Program Part Time

2-5 zile ( de doua trei ori / saptamana )

Angajez fata sau studenta Part Time in bucătărie (bucătăreasa).

Salariu este 1500-3500 lei

(3500)= se aplica conditii

Decontare transport

  • Durata contractului: nelimitat

  • Contract de munca direct de la angajator cu toate beneficiile

  • Salariu : 1600 net pe luna

  • Cazare in camera dubla

  • Internet GRATUIT, TV, masina de spalat.

Cerinte:

cunostinte privind: gatitul in bucatarie, tehnologia culinara/ gastronomie, tehnologia culinara

produse cofetarie/patisserie ( insa nu este necesara experienta ) poti face ceea ce stii.

reguli de igiena, tehnici de pastrare a alimentelor si produselor culinare,

Responsabilitati:

1. Organizeaza activitatea din bucatarie in functie de cerinte sau propuneri culinare:

- realizarea lucrarilor de curatenie in vederea inceperii activitatii

- verificarea si pregatirea utilajelor, ustensilelor si obiectelor de inventar

- pregateste locul de munca pentru activitati ulterioare

2. Cunoaste meniul sau copiaza de pe net si pregateste preparatele respectand intocmai reteta;

3. Pregateste preparatele solicitate, locatie

- apartament. zona Liceu 1 Mai

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 262587184