2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Spalatorie auto
  5. Spalatorie auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Spalatorie auto - Ilfov
  7. Spalatorie auto - Pantelimon
Blue Lagoon Clean
Postat 30 mai 2024

Blue Lagoon Clean angajeaza operator de spalatorie

Localizare

Ilfov, Pantelimon

Descriere

Oportunitate de angajare la Blue Lagoon Clean!*

Blue Lagoon Clean, spălătoria ecologică premiată internațional, caută un operator de spălătorie cu experiență pentru a se alătura echipei noastre de excelență. Dacă ai atitudine pozitivă, experiență în manipularea și spălarea articolelor vestimentare și pasiune pentru calitate, te vrem în echipa noastră!

Responsabilități:

• Manipularea și pregătirea pentru spălare a articolelor vestimentare conform standardelor noastre.

• Asigurarea respectării procedurilor și a normelor de calitate.

• Colaborarea eficientă cu echipa Blue Lagoon Clean.

Cerințe:

• Experiență în domeniu.

• Atenție la detalii.

Oferim:

• Mediu de lucru profesionist și plăcut.

• Salariu atractiv.

• Recunoaștere și recompense pentru performanțe excepționale.

Contactează-ne pentru mai multe detalii.

Telefon: 07******07

Email: alina.cula(a)bluelagoonclean.ro

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Pantelimon
ID: 266147034