2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 6
Postat 14 mai 2024

Asistent medical stomatologie

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Angajam Asistent Medical

Clinica stomatologica CISOMedical angajeaza Asistenti medical pentru locatiile din Bucuresti, Zona Rond Alba Iulia, Bulevardul Burebista, Nr.1, Sector 3 si Zona Cora Lujerului, Bulevardul Iuliu Maniu, Nr.14, Sector 6

Nu ne dorim experienta profesionala ci colegi cu Atitudine Potrivita.

Denumire post: Asistent medical stomatologie

Informatii post:

  • stomatologie generala;

  • estetica dentara;

  • ortodontie;

  • chirurgie;

  • endodontie;

  • parodontologie;

  • urgente;

Responsabilitati:

·       Primirea si pregatirea pacientului impreuna cu fisa medicala;

·       Asistarea medicului pe parcursul terapiei;

·       Utilizarea si intretinerea aparaturii/instrumentarului din dotare;

·       Mentine comunicarea intre pacienti si receptie;

·       Verificarea stocului de material si intocmirea necesarul.

Pregatire:

Diploma de bacalaureat

Scoala Post-Liceala sau Facultate de Asistenta Post-Liceala

Experienta:

Experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj

   Beneficii:

·       Trainingul de formare si de specialitate;

·       Echipa tanara si profesionista intr-un mediu de lucru placut;

·       Loc de munca stabil

·       Bonusuri pentru performanta

·       Integrare Profesionala

  Ce abilitati necesita postul de Asistent medical:

•   Responsabilitatea si implicarea sunt necesare;

•   Persoana empatica si organizata;

•   Medicina sa reprezinta o pasiune;

•   Dorinta de dezvoltare si perfectionare profesionala;

•   Abilitati de comunicare, planificare si de lucru in echipa;

NU APLICA DACA:

-        nu esti atent/a la detalii sau nu doresti sa te dezvolti pe plan professional

-        pentru tine acest post reprezinta doar un alt job

Daca te regasesti in cerinetele noastre, haide sa ne cunoștem!

Asteptam CV-ul tau pe adresa noastra de email

sau

-        Adresa: Blv Burebista, Nr.1, Bl.D15, Sc.3, Ap.71, Parter, Sector 3, Bucuresti

si

Blv Iuliu Maniu, Nr.14, Sector 6, Bucuresti

 Salariul este intre 2500 si 4000 lei net/luna

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 249921094