2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
Postat 07 mai 2024

ASAM angajeaza Electrician Mentenanta

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 1965018

Descriere

Candidatul Ideal

- Studii medii tehnice / profesionale / generale si calificare de electrician;

- Citirea si interpretarea  schemelor electrice moderne si clasice;

- Cunostinte in domeniul automatizarilor, senzoristica, electopneumatica;

- Persoana îndemânatică, atentă la detalii, organizată și rapidă, punctuală;

-  Autodidact, sa aprofundeze in detaliu analiza defectelor;

- Experiența în domeniu si a masinilor CNC constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Participa la activitati de mentenanta preventiva si corectiva;

- Mentinerea masinilor in conditii tehnice adecvate;

- Reparatii si intretinerea echipamentelor clasice si automatizate;

- Propune idei de imbunatatire a fluxului de productie;

-Asigura functionarea echipamentelor in parametri normali.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Tichete de masa;

Tichete cadou de Paste, Craciun, 1 Iunie, 8 Martie;

Bonus de recomandare pentru angajati noi;

Bonus de prezenta;

Bonus de productivitate;

Zile libere si sprijin financiar pentru evenimente personale;

Zile legale libere;

Decont transport;

Cazare pentru cei din afara orasului;

 Contract pe perioada nedeterminata.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 248443994