2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Suceava
  6. Muncitori constructii - Suceava
Postat 02 aprilie 2024

Anunț Angajare Muncitori Calificați și Necalificați

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Suceava

Full time

Numarul de posturi disponibile: 5

Cautam muncitori calificați și necalificați pentru a se alătura echipei noastre în creștere. Suntem dedicați excelenței în toate proiectele noastre și căutăm indivizi entuziaști și muncitori care să împărtășească această dedicare.

Locații de Lucru:Suceava, cu posibilitatea de deplasare în funcție de necesitățile proiectelor.

Posturi Disponibile:

  Muncitori calificați în: zidărie, tâmplărie, sudură, etc.

  Muncitori necalificați pentru asistență generală și suport pe șantier

Responsabilități:

  Executarea sarcinilor alocate în mod eficient și în conformitate cu instrucțiunile supervizorului

  Respectarea tuturor normelor de sănătate și securitate în muncă

  Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat

  Asistență în pregătirea materialelor și echipamentelor necesare

  Colaborarea cu echipa pentru a asigura finalizarea proiectelor la timp

Cerințe:

  Pentru muncitori calificați: certificat de calificare si ani de experiență în domeniu

  Pentru muncitori necalificați: motivație și dorința de a învăța noi abilități

  Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a lucra în echipă

  Disponibilitatea de a lucra ore suplimentare dacă proiectul o cere

  Fiabilitate și punctualitate

Oferim:

  Salariu competitiv, ajustat în funcție de experiență și calificări

  Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

  Echipament de protecție și instruire adecvată

  Mediu de lucru sigur și susținut

Cum să Aplicați:

Sunati si lasati ne un mesaj la numarul din anunt sau trimiteti pe OLX cererea.

Apreciem diversitatea și oportunitatea egală și încurajăm toți candidații calificați să aplice, indiferent de origine, vârstă sau gen.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să vă întâmpinăm în echipa noastră!

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 268413801