2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Buzau
  6. Transport marfa - intern - Buzau
Postat 22 mai 2024

Angajare sofer Buzau

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO3875817

SC Royal N SRL a fost infiintata in anul 1993 cu scopul de a furniza produse si servicii in domeniul instalatiilor Termice si sanitare

Compania noastra se ocupa de import, comert-vanzari prin magazine proprii si distributie a unei game complete a materialelor de instalatii termice, sanitare, de ventilatie si aer conditionat precum si servicii de instalare, service, reparatii a produselor comercializate

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

  • Posesor permis conducere categoria B, (C+E ,constituie avantaj);

  • Simt de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;

  • Experiență pe duba minim 2 ani;

  • Abilități de organizare, spirit de echipă;

  • Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;

Responsabilităţi:

  • Transportul si distributia marfurilor, conform routing-ului primit

  • Încărcarea/descarcarea mărfii;

  • Livrarea comenzilor clienților, la timp;

  • Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii urmatoarele :

- Punctul de lucru pentru acest post este in Campina, Prahova

- Cv urile se pot trimite la adresa de email din anunt sau ne puteti contacta la nr de telefon 07********76

- Salariu pe masura performantei si muncii depuse, format din salariu de baza + bonusuri in functie de targetul propus

- Posibilitatea de a iti folosi experienta si noile tale idei

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 269930314