2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Satu Mare
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Satu Mare
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Tehnician mase plastice

Localizare

Satu Mare

Full time

Numarul de posturi disponibile: 5

Fabrica de productie mase plastice angajeaza TEHNICIAN MASE PLASTICE!

Locatie: Parc Industrial Sud, Satu Mare

Program de lucru: 12/24, 12/48

Principalele responsabilitati:

  • Montarea, demontarea matritelor si asigurarea protectiei si integritatii acestora;

  • Reglarea parametrilor de injectie conform fiselor de setari;

  • Asigurarea bunei functionalitati a masinilor de injectie.

Beneficii:

  • Salariul negociabil in functie de experienta;

  • Tichete de masa (25 lei/zi);

  • Bonusuri de performanta;

  • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca;

  • Prime de sarbatori;

  • Transport asigurat sau decont de combustibil;

  • Spor de fidelitate in functie de vechimea in companie.

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 269130203