2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bacau
  6. Muncitori constructii - Bacau
InterJobs Recrutare
Postat 02 mai 2024

Angajam Tamplar universal pentru proiecte in Olanda

Salariu

2 320 - 2 500 €

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Angajăm Tâmplar universal pentru proiecte de modernizare case și apartamente în Olanda.

Condiții și beneficii:

- cazarea asigurată gratuit;

- transportul intern în Olanda asigurat (se pune la dispoziție mașină de serviciu);

- job stabil, contract pe termen lung;

- contract românesc, detașare cu formularul A1;

- asigurare medicală în România și în Olanda;

- echipament de lucru;

- nu se percepe nicio taxă de angajare.

Cerințele postului:

- limba engleză, la nivel mediu (obligatoriu);

- permis de conducere cat. B (avantaj);

- calificare de tâmplar și experiență practică în domeniu de minim 2-3 ani.

Responsabilitățile postului:

- recondiționare case, apartamente, vile;

- montaj și ajustare mobilier;

- montaj de uși, ferestre, panouri, scări interioare ori alte elemente decorative.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269486812