2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Giurgiu
  6. Muncitori constructii - Bolintin-Deal
STRABAG SRL
Postat 23 mai 2024

Angajam Sudor utilaje de constructii - Bolintin Deal

Localizare

Bolintin-Deal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilități:

  • Efectuarea sudurilor pentru reparații și modificări ale componentelor metalice la utilajele de construcții.

  • Asigurarea că sudurile efectuate sunt de calitate și rezistente.

  • Respectarea normelor de securitate și protecția personală în timpul operațiunilor de sudură.

  • Colaborarea cu echipa tehnică pentru menținerea utilajelor în stare optimă de funcționare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în sudură, cu cunoștințe solide despre tehnici de sudură și tipuri de metale.

  • Disponibilitatea la deplasari pe santierele din tara;

  • Abilitatea de a lucra cu echipamente de sudură și instrumente specifice.

  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

  • Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

  • Mediu de lucru stabil și plăcut.

  • Dacă sunteți un sudor cu experiență și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și angajate, vă încurajăm să aplicați.

Localitate

Bolintin-Deal,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Deal
ID: 261397795