2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Valcea
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Ramnicu Valcea
Chimcomplex S.A.
Postat Azi la 11:03

Angajam sudor electric si/sau autogen

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Rolul postului: Executia lucrarilor de sudura la utilaje, trasee, piese si alte echipamentele metalice din cadrul companiei.

Cerinte de post:

·         liceu de specialitate sau şcoală profesională – profil mecanic;

·         cunoasterea procedeelor si tehnologiilor de sudura;

·         spirit practic, atentie de lucru, promptitudine in reactii, seriozitate in munca.

Sarcini si responsabilitati principale:

·         executa lucrari de sudura cu arc electric si/sau cu flacara de gaze;

·         organizeaza locul de munca conform tehnologiilor de sudura;

·         gestioneaza materialele, consumabilele, aparatele si echipamentele primite pentru executarea lucrarilor si asigura folosirea rationala si eficienta a acestora in scopul destinat;

·         raspunde de integritatea si buna functionare a echipamentelor de munca si a mijloacelor tehnice.

Beneficii:

·         Oportunitatea dezvoltarii profesionale si in cariera in cadrul celei mai importante companii din industria chimica din România, un mediu de lucru bun, un salariu motivant si un pachet atractiv de beneficii contractuale.

·         Integrare: in calitate de nou angajat veti beneficia de suport printr-un program de integrare si instruire profesionala care va urmari facilitarea procesului de adaptare la locul de munca si la cultura companiei.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 269196879