2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Hunedoara
  6. Curierat - Deva
Postat 10 aprilie 2024

Angajăm Subcontractor Curierat PTT Express

Localizare

Deva

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

PTT Express caută  subcontractor/colaborator în Deva! Poți fi tu dacă:

-ai un SRL, PFA sau Întreprindere Individuală.

-deții minim 2 autoutilitare de 3,5 tone cu licență de transport marfă.

-ai cazier judiciar curat.

Care sunt beneficiile tale?

Ai predictibilitate în venituri. Câștigi în funcție de volumul de ridicări/livrări colete gestionate - în medie 9000 lei/lună și plată kilometri.

Îți poți dezvolta afacerea sigur și pe termen lung.

Beneficiezi de experiența, sistemele și procedurile de lucru PTT Express, pe toată durata parteneriatului.

Ai acces la reţea şi suport în dezvoltarea afacerii, în funcție de performanţele de livrare.

Ai continuitate. Ne dorim un partener serios, alături de care să construim o reţea eficientă de curierat, pe termen lung.

Responsabilități parteneriat:

- Preluarea și livrarea expedițiilor - pe zona arondată, conform procedurilor de lucru.

- Gestionarea relației cu clienții alocați

Localitate

Deva,

Hunedoara

Hunedoara, Deva
ID: 268837503