2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 6
Vasile Selagea
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Spalator vase (restaurant in mall AFI Cotroceni)

Salariu

2 900 - 3 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNumarul de posturi disponibile: 2

Pentru unul dintre clientii nostri, restaurant in centrul comercial AFI Cotroceni, recrutam Spalator vase.

Rolul presupune asigurarea curatarii si spalarii corecte a vaselor si a echipamentului de bucatarie pentru a mentine igiena si eficienta bucatariei restaurantului .

Responsabilitati:

  • Spalarea, clatirea si uscarea vaselor si a ustensilelor de bucatarie.

  • Asigurarea curateniei si igienei riguroase a vaselor si a zonei de spalare.

  • Manipularea si depozitarea corecta a vaselor spalate pentru a evita deteriorarea sau contaminarea acestora.

  • Respectarea procedurilor si regulamentelor de siguranta alimentara.

  • Colaborarea cu echipa de bucatarie pentru a asigura fluxul eficient de lucru.

  • Mentinerea si curatarea regulata a echipamentelor de spalare.

  • Asigurarea disponibilitatii suficiente de vase si echipamente de gatit pentru a satisface nevoile restaurantului.

  • Contribuirea la igiena generala a restaurantului, inclusiv curatarea periodica si dezinfectarea zonelor de lucru.

  • Mentinerea curateniei in zona de luat masa si mentinerea curateniei in zona de toalete.

  • Raportarea defectiunilor echipamentelor sau a necesitatii de inlocuire a vaselor.

Competente si abilitati:

  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu agitat si sub presiune in perioadele aglomerate.

  • Atent la detalii si preocupat de igiena si curatenie.

  • Abilitatea de a respecta procedurile si standardele de lucru.

  • Abilitatea de a colabora si de a comunica eficient cu colegii.

  • Experienta anterioara in domeniul curateniei sau al muncii in bucatarie- nice to have.

Pentru a aplica pentru aceasta pozitie, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs.

Echipa noastra va analiza cu atentie fiecare candidatura. Va multumim pentru interesul manifestat!

Doar candidatii eligibili vor fi contactati in maxim 2 saptamani. Toate informatiile vor fi tratate ca fiind strict confidentiale.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269147053