2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Mehedinti
  6. Transport marfa - international - Drobeta-Turnu Severin
Cristina Luca
Postat 25 martie 2024

Angajăm șoferi profesioniști (comunitate + UK)

Salariu

2 650 - 3 000 €

Localizare

Drobeta-Turnu Severin

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO36571245

Descriere

Descrierea postului:

Safe Guard Spedition SRL cu sediul în Arad, angajează SOFERI PROFESIONISTI, categoria C+E, . Doar dube frig.

Transportăm în special medicamente, fără schimb de paleti, fără cârlige.

CERINȚE:

• Permis de conducere cat. C+E;

• Atestat profesional pentru transport marfă;

• Card digital pentru tahograf;

• Pașaport;

• Cazier judiciar.

OFERIM:

- Flotă de camioane nouă, Volvo și DAF;

- Asigurăm depanare tehnică în toată Europa dar deținem și service propriu + vulcanizare.

- Dispecerat roman, format dintr-o echipa tânără, dinamică și profesionistă

- Aviz medical și psihologic cu siguranța circulației gratuit

- Un set de analize complet și amănunțit gratuit, inclusiv EKG, ecograf și discuție cu medicul, odată pe an în vederea monitorizării stării dumneavoastră de sănătate.

- Salariu de incadrare 3000 lei brut și indemnizații de delegare/detașare între 82 eur/zi și 90 eur/zi

Pentru informații suplimentare puteți suna de luni până vineri între orele 09:00 – 15:00 la: 07******76

Localitate

Drobeta-Turnu Severin,

Mehedinti

Mehedinti, Drobeta-Turnu Severin
ID: 238526059